Vaša Svadba

Vážení zákazníci, vítame Vás v sekcii Vaša svadba ! 

Na tejto stránke nájdete všetky základné informácie o tom, čo si u nás môžete objednať na Vašu plánovanú svadbu.

Prezrite si prosím našu ponuku a v prípade záujmu nám zavolajte a dohodnite si osobnú konzultáciu pri šálke kávy v našej cukrárni, súčasťou ktorej je bezplatná ochutnávka našich koláčov a detailné predstavenie našej ponuky a cien. 

Našim cieľom je poskytnúť Vám čo najlepší produkt a preto ladíme našu ponuku tak, aby sme Vás čo najviac odbremenili od starostí spojených s prípravami na svadobnú hostinu, aby ste si mohli Váš deň užiť. 

Všetky sladké výrobky a dezerty sú vyrobené priamo v našej cukrárni, zodpovedáme za ich kvalitu. Okrem chutných zákuskov a dezertov Vám podľa želania zabezpečíme aj potrebný servis ako je balenie zákuskov(1,50€/krabica, cena je vrátane krabičky), uskladnenie zákuskov v chladiacom boxe, dovoz zákuskov na miesto svadobnej hostiny a ďalšie doplnkové služby. 

Okrem toho si u nás na jednom mieste viete zabezpečiť aj alkoholické nápoje a víno za výhodných podmienok.

Transparentnosť je pre nás veľmi dôležitá a preto sa všetky informácie o spôsobe určenia cien našich výrobkov dozviete vždy vopred pri osobnej konzultácii,  Ak si nie ste istý, radi Vám poradíme aj ohľadom množstva zákuskov. 


Čo si u nás môžete objednať:

1. Mix zákuskov

Základom našej ponuky na svadbu je mix svadobných zákuskov za cenu 0,90 €/ks. Je to výber najobľúbenejších klasických zákuskov z našej ponuky, ktorý Vám namixujeme podľa počtu kusov, aký budete potrebovať. Mix je prispôsobený tak, aby obsahoval zákusky rôznych chutí a farieb, tak aby zákusky na stole boli chutné a vyzerali lákavo.  Zoznam zákuskov obsiahnutých v mixe si môžete prezrieť v katalógu, radi Vám ich ukážeme aj pri osobnej konzultácii a zároveň Vám ponúkneme aj vzorku na ochutnávku zdarma, aby ste sa vopred mohli uistiť, či Vám naše zákusky budú chutiť.  Pokiaľ si nie ste istý s množstvom zákuskov, ktoré budete potrebovať radi Vám odborne poradíme. 

2. Koláče a dezerty na Candy Bar

Ak máte záujem o niečo extra, veľmi obľúbená alternatívna ku klasickým zákuskom je candy bar, kde na jednom mieste budete mať vystavený výber tých najlepších koláčikov a dezertov. Candy bar je možné prispôsobiť výzdobe na svadbe a hostia si nájdu všetky koláčiky na jednom mieste. Ceny za kus sa pohybujú v rozmedzí 0,90 € - 5 € / ks. Zoznam aktuálnych druhov a variant si môžete prezrieť v katalógu nižšie. 

3. Svadobné torty

Na svadbu Vám vyrobíme tortu podľa Vašich predstáv. Môžete si vybrať z rôznych tvarov, rôzne druhy chutí a krémov, a tiež štýl zdobenia.  Dokážeme Vám vyrobiť torty v rôznych štýloch a prevedeniach, cena torty sa odvíja od veľkosti torty, použitých doplnkoch a zdobenia.

4. Zmrzlina

Ak plánujete veľkú svadbu v letných mesiacoch a chcete niečo špeciálne na schladenie, ponúkame Vám službu zmrzlinový catering. Vyrobíme Vám 4 druhy našej vlastnej zmrzliny podľa vlastného výberu, dovezieme Vám ich spolu s mraziacou vitrínou a naberačkou a Vaši hostia si môžu počas svadby kedykoľvek pochutnať na zmrzke.  Cena za službu je 250,-€.

5. Alkohol a víno

Novinka u nás v cukrárni - ak si chcete ušetriť starosti, ponúkame Vám možnosť objednať si u nás alkoholické nápoje a víno na Vašu svadbu za veľkoobchodné ceny aj s dovozom. Viac informácií Vám poskytneme osobne pri návšteve cukrárne.