Vaša Svadba

Vážení zákazníci, vítame Vás v sekcii Vaša svadba ! 

Na tejto stránke nájdete všetky základné informácie o tom, čo si u nás môžete objednať na Vašu plánovanú svadbu.

Prezrite si prosím našu ponuku a v prípade záujmu nám zavolajte a dohodnite si osobnú konzultáciu pri šálke kávy v našej cukrárni, súčasťou ktorej je bezplatná ochutnávka našich koláčov a detailné predstavenie našej ponuky a cien. 

Našim cieľom je poskytnúť Vám čo najlepší produkt a preto ladíme našu ponuku tak, aby sme Vás čo najviac odbremenili od starostí spojených s prípravami na svadobnú hostinu, aby ste si mohli Váš deň užiť. 

Všetky sladké výrobky a dezerty sú vyrobené priamo v našej cukrárni, zodpovedáme za ich kvalitu. Okrem chutných zákuskov a dezertov Vám podľa želania zabezpečíme aj potrebný servis ako je balenie zákuskov, uskladnenie zákuskov v chladiacom boxe, dovoz zákuskov na miesto svadobnej hostiny a ďalšie doplnkové služby. 

Okrem toho si u nás na jednom mieste viete zabezpečiť aj alkoholické nápoje a víno za výhodných podmienok.

Transparentnosť je pre nás veľmi dôležitá a preto sa všetky informácie o cenách a zákuskoch dozviete vždy vopred pri osobnej konzultácii a budú platiť celý čas až po dodanie, bez ďalších skrytých nákladov. Ak si nie ste istý, radi Vám poradíme aj ohľadom množstva zákuskov. Ako pomôcka Vám môže poslúžiť aj náš článok:  https://online.cukrarenrodinka.sk/blog-2/kolko-kolacov-na-svadbu/


Čo si u nás môžete objednať:

1. Mix zákuskov

Základom našej ponuky na svadbu je mix svadobných zákuskov za cenu 0,60 €/ks. Je to výber najobľúbenejších klasických zákuskov z našej ponuky, ktorý Vám namixujeme podľa počtu kusov, aký budete potrebovať. Mix je prispôsobený tak, aby obsahoval zákusky rôznych chutí a farieb, tak aby zákusky na stole boli chutné a vyzerali lákavo.  Zoznam zákuskov obsiahnutých v mixe si môžete prezrieť v katalógu, radi Vám ich ukážeme aj pri osobnej konzultácii a zároveň Vám ponúkneme aj vzorku na ochutnávku zdarma, aby ste sa vopred mohli uistiť, či Vám naše zákusky budú chutiť.  Pokiaľ si nieste istý s množstvom zákuskov, ktoré budete potrebovať radi Vám poradíme. 

2. Koláče a dezerty na Candy Bar

Ak máte záujem o niečo extra, veľmi obľúbená alternatívna ku klasickým zákuskom je candy bar, kde na jednom mieste budete mať vystavený výber tých najlepších koláčikov a dezertov. Candy bar je možné prispôsobiť výzdobe na svadbe a hostia si nájdu všetky koláčiky na jednom mieste. Ceny za kus sa pohybujú v rozmedzí 0,70 € - 2 € / ks. Zoznam aktuálnych druhov spolu s cenami a variantmi si môžete prezrieť v katalógu nižšie.

3. Svadobné torty

Na svadbu Vám vyrobíme tortu podľa Vašich predstáv. Môžete si vybrať z rôznych tvarov, rôzne druhy chutí a krémov, a tiež štýl zdobenia.  Dokážeme Vám vyrobiť torty v rôznych štýloch a prevedeniach, cena torty sa odvíja od veľkosti torty, použitých doplnkoch a zdobenia.

4. Zmrzlina

Ak plánujete veľkú svadbu v letných mesiacoch a chcete niečo špeciálne na schladenie, ponúkame Vám službu zmrzlinový catering. Vyrobíme Vám 4 druhy našej vlastnej zmrzliny podľa vlastného výberu, dovezieme Vám ich spolu s chladiacou vitrínou a naberačkou a Vaši hostia si môžu počas svadby kedykoľvek pochutnať na zmrzke.  Cena za službu je 140,-€.

5. Alkohol a víno

Novinka u nás v cukrárni - ak si chcete ušetriť starosti, ponúkame Vám možnosť objednať si u nás alkoholické nápoje a víno na Vašu svadbu za veľkoobchodné ceny aj s dovozom. Viac informácií Vám poskytneme osobne pri návšteve cukrárne.